Kwiaciarnia internetowa FLORISTERIA

Doręczenie w Krakowie — już w 4 godziny.
Doręczenie na terenie całej Polski już na następny dzień.

Co oferuje nasza kwiaciarnia?

Kwiaciarnia internetowa FLORISTERIA  oferuje kwiaty  z dostawą. W naszym online katalogu znajdziecie ponad 200 wariantów. Bukiet możemy skomponować z róż angielskich i ekwadorskich, tulipanów, frezji, hortensji, eustomy, lilii i wielu innych niezwykłych roślin. Do wyboru jest również wariant eleganckiej kompozycji w pudełku: najbardziej popularne wśród naszych Klientów są róże w kartonowym opakowaniu i w opakowaniu w kształcie serca.

Dla wygody Klientów i możliwości szybszego sprecyzowania swojego wyboru,  bukiety skatalogowane są według kategorii cenowych: od 50 zł, od 100 zł i od 200 zł.

  1. Od momentu, gdy złożycie zamówienie na naszej stronie do chwili, gdy adresat zamówienia obdarzy swój kwiatowy upominek serdecznym uśmiechem, my robimy wszystko, co możliwe, żeby Klient pozostał zadowolony z poziomu i jakości naszych usług.
  2. Współpracują z nami tylko profesjonalni floryści, z długoletnim doświadczeniem. Dlatego zakup w naszem sklepe oznacza ofiarowanie ekskluzywnego i zachwycającego podarunku bliskiej osobie.
  3. Jeśli oczekuje się  ślub, nasi floryści przygotują wspaniałe kompozycje, które podkreślą urodę panny młodej i uświetnią ten ważny dla Was dzień.
  4. Oni wiedzą wszystko! Rodzaje, ceny, rozmiary, formy. Możemy stworzyć prawdziwe dzieła sztuki.
  5. Asortyment produktów zajmuje setki pozycji w naszym katalogu. Wśród nich wspaniałe róże we wszystkich dostępnych gatunkach i kolorach, unikalne, egzotyczne rośliny, mnóstwo wariantów bezpretensjonalnych i wspaniałych bukietów, ekskluzywne i nowoczesne kompozycje w opakowaniach i wiele innych wariantów.
  6. Znajdziecie wiele wariantów w dogodnych cenach. Kompozycje odpowiadające w pełni jego oczekiwaniom, rozmiarowi  oraz  warunkom cenowym.
  7. Nasze dostawy odbywają się bezawaryjnie, bez przerw i dni wolnych. Dostarczamy przesyłki w ustalonym terminie. 

Recenzje