Rozkoszny, wyszukany, czarujący – taki jest świat kwiatów „Floristeria Flowers Boutique”. Stworzyliśmy z miłości do natury i jednocześnie pragnienia tworzenia nowych, stylowych oraz uduchowionych rzeczy.

Gustowne dekoracje i wysmakowane bukiety

Cieszymy się, że w naszej kwiaciarni internetowej sprzedajemy nie tylko kwiaty, ale szykowne działa sztuki. Nad tworzeniem których pracują kreatywni, dobrze zorientowani we współczesnych trendach floryści.

Nasza nowa, aktywnie rozwijająca się kwiaciarnia w Krakowie, to najlepsze miejsce, gdzie możecie Państwo kupić:

  • Wieńce świąteczne;
  • Boksy z kwiatami;
  • Wiązanki ślubne;
  • Eleganckie bukiety itd.

Staramy się zaoferować Państwu maksymalnie szeroki wybór kwiatów, pozwalających realizować najbardziej śmiałe pomysły. W katalogu możecie Państwo znaleźć zarówno tradycyjne róże, jak i modne ostatnio srebrniki, hortensje lub dzikie kwiaty.

Zmysłowe dodatki i eleganckie akcesoria

Twórcze podejście do pracy pozwala nam pracować na najwyższym poziomie nawet z najbardziej wymagającymi klientami. Codziennie oferując świeże bukiety oraz akcesoria dekoracyjne wykonane z kwiatów. Między innymi sprzedajemy w przystępnej cenie:

  • Pudełka różnego rozmiaru i koloru, które można wykorzystywać do pakowania kwiatów lub innych przedmiotów dekoracyjnych;
  • Boksy kwiatowe, w których mogą znaleźć się nie tylko kwiaty dobrane odpowiednio pod względem koloru oraz rozmiaru, ale również cukierki, czekoladki, statuetki, maskotki itd.;
  • Wianki bożonarodzeniowe lub wielkanocne, które można zawiesić zarówno w domu, jak i na zewnątrz.

Wygodne zamówienia i dostawa na czas

Na zakończenie, nasz sklep pracuje w  Krakowie, na ulicy Kalwaryjskiej 58. Możecie Państwo osobiście odwiedzić stworzony przez nas świat kwiatów, aby wybrać rozkoszny prezent samodzielnie lub skorzystać z pomocy specjalisty. Zapraszamy Państwa od poniedziałku do soboty już od godz. 10 rano. Klientom bardziej zajętym lub chcącym zrobić przyjemną niespodziankę komuś bliskiemu, zdecydowanie przypadnie do gustu nasza dostawa dokonywana w granicach Krakowa oraz aglomeracji.

Zamówcie Państwo już teraz najpiękniejsze kwiaty w kwiaciarni internetowej „Floristeria Flowers Boutique” dla swoich ukochanych, kolegów oraz przyjaciół, a my gwarantujemy dostarczenie zawsze świeżych kwiatów, najpiękniejszych bukietów, a wszystko w przystępnych cenach!

You Might Also Like