Trochę o naszym sklepie

Od tysiącleci kwiaty symbolizują u ludzi, piękność, radość i doskonałość natury. Dają każdemu, ten piękny świat, gdy w który czujesz się szczęśliwy i kochany. Dlatego ludzie zawsze starali się upiększyć tych wspaniałych darów natury nie tylko świąteczne i uroczyste dni swojego życia, ale i w dni powszednie, których, jak wiadomo u ludzi znacznie więcej.


Głównym zadaniem naszej kwiaciarni jest tworzenie niezapomnianych bukietów , które często mogą przenieść Cię w prawdziwą bajkę. Floristeria to miejsce, w którym Twoje najbardziej żywe wyobrażenia o pięknym stają się rzeczywistością. Gwarantujemy, w naszym sklepie znajdziesz swoje ulubione kwiaty, utrzymane w niesamowitym stylu, który przyniesie Ci tylko pozytywne emocje. Również masz okazję zrobić indywidualne zamówienie z własnymi życzeniami. Mieszkańcy Krakowa mogą liczyć na terminową dostawę naszych bukietów i kompozycji do drzwi twojego domu lub biura .

Nasze bukiety są wyjątkowe i niepowtarzalne , zawsze bierzemy pod uwagę wszystkie życzenia naszego klienta . Również ponosimy prawo autorskie wprowadzić drobne zmiany w wybranym przez ciebie bukiet . Pragniemy również zwrócić państwa uwagę na to , że dostępność kwiatów zależy od ich sezonowości .