Kwiaciarnia Floristeria prowadzona jest przez firmę J&D Group sp. z o.o z siedzibą przy ul.Berka -Joselewicza 2/1 , 31-051 Kraków ,  identyfikująca się numerami NIP 6762555018 oraz REGON 38136110000000 .

  1. Floristeria prowadzi sprzedaż bukietów oraz flowerboxów . Zamówienia przyjmowane są za pośrednictwem strony internetowej www.floristeria.com.pl oraz bezpośrednio w kwiaciarnie.
  2. Dostawy kwiatów na terenie Polski realizowane są przez firmy kurierskie UPS .
  3. Przesyłki do szpitali, hoteli, dużych firm, banków doręczane są do recepcji lub sekretariatu.
  4. Floristeria nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienie lub niedostarczenie przesyłki wynikające z podania błędnych danych odbiorcy, nieobecności odbiorcy pod podanym adresem , nieuzasadnionej odmowy odbioru zamówienia . Floristeria zastrzega sobie prawo obciążenia klienta kosztami tych produktów oraz dostawy.
  5. Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem są wykonywane za pośrednictwem Dotpay.pl.
  6. Floristeria zastrzega sobie możliwość anulacji zamówienia w przypadku braku możliwości doręczenia zakupionego produktu. W takiej sytuacji klientowi przysługuje zwrot lub możliwość wymiany na inny produkt.W takim przypadku kwota wpłacona przez Klienta zostanie zwrócona w terminie 7 dni roboczych.
  7. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego.
  8. Floristeria zastrzega sobie możliwość zmiany kwiatów w bukiecie ze względu na ich dostępność oraz sezonowość .
  9. Gwarantujemy świeżość kwiatów ciętych przez 3 dni, jeśli będą pielęgnowane w odpowiedni sposób. Przyjęcie dostarczonego produktu oznacza jego akceptację. Reklamacje dotyczące świeżości kwiatów muszą zostać złożone przez e-mail w ciągu 24 godzin od terminu doręczenia.

REKLAMACJE I ZWROTY

Wszelkie reklamacje zostaną rozpatrzone jeśli zostaną zgłoszone w ciągu 24 godzin od daty realizacji zamówienia. W przypadku gdyby kwiatostacja nie była w stanie zrealizować zamówienia z własnej winy, zwróci klientowi  pełną wartość zamówienia. Jeśli odbiorca odmówi przyjęcia przesyłki, kwiatostacja nie ponosi winy i zlecenie traktuje jako zrealizowane.